Současné trendy

Originální mikina vás odliší


Při výběru oblečení každý dbá na něco jiného. Někdo chce splynout s davem, jiný chce vyčnívat a někdo to vůbec neřeší a bere si na sebe přesně to, jak se aktuálně cítí, nebo prostě to, co je aktuálně vypráno, vyžehleno a připraveno k nošení. Věřím, že vy, čtenáři našeho webu patříte spíše k prvním třem skupinám a volíte si oblečení ne tlakem (od pračky), ale tahem dle svého uvážení.

Právě pro vás máme recenzi jedné stylové pánské mikiny. hlavni seda mikina

Originální mikina pro muže

Rychlá recenze této mikiny je velice jednoduchá. Originální pánská mikina, která nejenom střihem, ale i formou zapínání, je ve všem originální. Pokud se na ni podíváte blíže zsjitíte, že mikina má hned 4 zipy. Jde opravdu o originální kousek. Jeden hlavní zip funguje jako standardní zapínání, kdežto 3 další zipy jsou designové kousky, které dělají z mikiny něco úžasného. Praktické využití samozřejmě nemají, ale to by ani nedávalo smysl. Kdo by si také chtěl větrat mikinu z boku že?

Zajímavý střih

Tato pánská mikina má zajímavé nejenom zapínání, ale i střih. Je prodloužená. Především vepředu tak vytváří dojem „kabátu“. Jde o velice moderní provedení, které je nejenom originální, ale i praktické. Obzvláště na podzim se tato mikina více než hodí, protože zakrývá nejenom část těla nad pasem, ale i pas, čímž nedochází k profukování zespodu mikiny.


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *